fbpx
21. 03. 2023 Dnes má svátek Radek

Na oslavu svátku zamilovaných vykvete ve Vaňkovce Edenová zahrada. Postavy bohyní ztvární sestry Bagárovy

ruze

Foto:

ilustrační (Pixabay)

Celé tři týdny potvrvají v brněnské Galerii Vaňkovka valentýnské oslavy. Začínají už v pondělí a návštěvníci budou moci vyzdobený centrální obchodní dům obdivovat až do konce února. Tahákem letošního roku má být Edenová zahrada plná květin a poletujících prasátek. Patronkami akce se stanou sestry Monika a Natálie Bagárovy. Zpravodajský portál BRŇAN o tom informovala mluvčí galerie Anna Kraus.

„Instalaci Edenové zahrady naleznou návštěvníci nákupního centra na pódiu pod rotundou. Místo bude bohatě vyzdobeno květinami a uprostřed bude stát houpačka. Celý prostor poslouží zejména jako fotopoint, o což se postará přítomná hosteska,“ popsala Kraus.

 Po celé pasáži pak budou rozvěšena modrá létající prasátka, která jako symbol hojnosti, úspěchu a štěstí podtrhnou atmosféru ráje.

„Pro zájemce jsme si navíc připravili valentýnskou soutěž. Každý, kdo se v naší Edenové zahradě vyfotí, fotku nasdílí na Instagramu a označí na ní naše nákupní centrum, bude mít šanci získat 15 tisíc korun na nákupy ve Vaňkovce,“ uvedl k akci ředitel Galerie Vaňkovka Tomáš Knop.

Vyzdobené pódium poslouží také jako kulisa pro reklamní klip, v němž se hlavních rolí ujmou sestry Bagárovy. Společně sehrají krátký příběh dvou bohyní odehrávající se v prostředí magické noční Vaňkovky. „Láska není jen romantický vztah mezi mužem a ženou. Má mnoho podob, a proto jsme se rozhodli jako patronky akce oslovit Moniku a Natálii Bagárovy, které mezi sebou sdílejí lásku sesterskou,“ dodal Knop, s tím, že video bude uveřejněno přesně v den svatého Valentýna, tedy 14. února.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT