Dnes vám odhalíme hlavní tajemství módního slavnostního make-upu a prezentujeme nejlepší nápady na make-up pro nadcházející sváteční období, které vás nenechají lhostejnými.

Hlavním trendem pro nadcházející beauty sezónu budou výrazné odstíny, jak na rtech, tak na očích. Pro make-up rtů přední vizážisté doporučují použít lesk a rtěnku, a to jak v odstínech červené, tak i v sytějších: vínové, švestkové i hnědé. Věnujte pozornost také gradientu na rtech a matnému efektu ve všech možných variacích – od nude a přirozených až po výrazné.

Trendy líčení očí 2024 zahrnuje skvělé nápady a techniky s třpytkami různých formátů a velikostí. Jiskry, flitry, perly a korálky, kamínky a krystaly elegantně doplní jakékoliv líčení. Skvěle zvýrazní líčení očí i nápadné linky, které navíc můžete nakreslit barevným linerem.

Široký sortiment pečující a dekorativní kosmetiky najdete v internetovém obchodě MAKEUP, prohlédněte si ho zde: https://makeup.cz/.

Nápady na trendy večerní líčení

Višňové rty. Jak víte, make-up by se měl vytvářet s důrazem buď na rty, nebo na oči. Ale časy se změnily a moderní trendy v líčení 2024 nabízejí vzrušující a vášnivý make-up, který kombinuje výrazné rty i oči. Večerní líčení s višňovými rty bude neuvěřitelně atraktivní, pokud ho doplníte líčením očí v podobné barvě. Višňové rty v slavnostním make-upu mohou být matné i s vlhkým efektem, kterého lze dosáhnout pomocí lesku na rty.

Třpytivé oční stíny. Pokud chcete letos zářit jasněji než hvězdy, měli byste doplnit líčení krásnými flitry, třpytkami a dokonce i kamínky. Tento make-up bude vypadat naprosto úžasně, díky němuž rozhodně bude v centru pozornosti. Použijte blikající oční stíny i doplňte hotový make-up několika velkými flitry v koutcích očí, na tvářích a také nad horním rtem.