Brněnský florbalový čtvrtek: Hattrick pošle do boje týmy mužů i žen

  • Foto

    Hattrick Brno

Pořádně nabitý florbalový program se rýsuje na sváteční datum 17. listopadu. Do hry totiž naskočí hráči i hráčky FBŠ Hattrick Brno, a to ve vhodných časech, aby fanoušci stihli zhlédnout oba duely.

Jako první se uskuteční měření sil mužů Hattricku, kteří se ve 14. kole první ligy utkají s Plzní. Brňané navíc v uplynulém kole ukázali famózní obrat proti pražskému Startu98 z 1:6 na 7:6, takže budou chtít na úspěch navázat a udržet se poblíž čela tabulky. Zápas začne od čtvrtečních 14 hodin ve sportovní hale Maloměřice.

„Podíváme se na jejich hru. Ve srovnání s minulým vzájemným duelem se někam posunuli. Každopádně od Plzně opět očekávám poctivý výkon v obraně a uvidíme,” uvedl trenér Brňanů Simon Šiška.

Kromě utkání mužů se však představí doma také ženy Hattricku. Konkrétně v 18 hodin naskočí do brněnského derby proti Židenicím, a to v hale CESA VUT. Florbalistky FBŠ přitom také mají na co navazovat - o víkendu totiž porazily Dačice. „Tento tým má v sobě morálku i houževnatost,” pronesla na adresu svých svěřenkyň trenérka Hattricku Petra Prouzová.

Zápas mužů s Plzní by měl končit asi kolem 16.hodiny. Na přejezd do dějiště druhého utkání dne tedy fanoušci budou mít zhruba dvě hodiny, což bohatě stačí.

„Vyhledali jsme jim několik vhodných spojení. Jde o kombinaci jízdy tramvají 4 a 12, kdy nastoupí na čtverku na zastávce Obřanská – u školy a na 'Čáře' přeskočí na dvanáctku, jež je doveze až na konečnou Technologický park,” upřesnil zpravodajskému portálu BRŇAN tiskový mluvčí klubu Kryštof Severa. Pak se pouze vyjde kousek do kopce, kde stojí hala CESA VUT.

Tramvaj číslo 4 jezdí od haly v Maloměřicích každých deset minut. Jako vhodné se jeví spoje od 16.22 do 17.02, aby se diváci včas dostali na místo. Příznivé je, že při přestupu na linku 12 v České ulici by si lidé měli počkat pouhých pět minut.

Fotogalerie: 
Zdroj: 
Brňan (RED)