Volby se konaly v malých vesnicích. V každé je pouze pět zastupitelů, což je zákonné minimum a během volebního období se jejich počet pod toto minimum snížil. Výsledky jsou zveřejněné na serveru volby.cz.

Největší volební účast byla v Bukovicích na Brněnsku, stejně jako před rokem 78 procent. Zatímco loni podalo kandidátky devět jednotlivců, nyní se sdružili do uskupení Bukovice I a Bukovice II. Uskupení dosavadního starosty Zdeňka Hvízdala získalo mandáty dva, z druhého uskupení je dosavadní starosta Václav Šuta.

Téměř stejná účast jako před rokem, letos 64 procent, byla v Korolupech na Znojemsku. Zatímco tehdy lidé vybírali ze sedmi kandidátek jednotlivců, nyní se k šesti jednotlivcům přidalo Sdružení nezávislých kandidátů, které získalo 43 procent a tři mandáty. Vedl je dosavadní starosta David Kratochvíl.

V Zelené Hoře na Vyškovsku přišlo letos 57 procent voličů, před rokem to bylo 79 procent. Z tehdejších dvou sdružení šlo do voleb už jen Sdružení nezávislých kandidátů Zelená Hora a jako první byl zvolený Vojtěch Bartošek, jenž před rokem sice kandidoval, ale do zastupitelstva se vůbec nedostal. Dosavadní starosta Vojtěch Šírek byl zvolen jako druhý v pořadí.

Nejmenší volební účast byla v Lesním Hlubokém na Brněnsku. Přišlo jen 32 procent voličů, loni 56 procent. Kandidátku podalo stejně jako tehdy sdružení Občané pro obec a zvoleným lídrem je opět Vladimír Ryšánek starší.