Do brněnské sestavy už se z marodky vrací Radim Zohorna, Luboš Horký a brankář Marek Langhamer. Kometa chce setrvat v elitní čtyřce a proto v žádném případě nepodcení ani mužstvo z aktuálně opačného konce tabulky.

„Neradi bychom někoho podcenili. Jestli Jihlavě hrozí baráž, to si ještě netroufám tvrdit. V každém zápase dokazuje, že chce vyhrát a rozhodně nic nezabalila. Je jasné, že nás bude v pátek čekat houževnatý a bojovný soupeř, který dobře bruslí. Pokud se Dukle daří v koncovce, je vždy velmi nepříjemným protivníkem. Hráli jsme s nimi doposud tři zápasy a pokaždé to skončilo těsným výsledkem. Nemůžeme Jihlavu v žádném případě podcenit," prohlásil trenér Brna Kamil Pokorný.

Po pátečním duelu v Jihlavě čeká před reprezentační přestávkou (v průběhu Olympijských her) Kometu ještě v neděli domácí zápas s Pardubicemi a nakonec v úterý těžká bitva ve Vítkovicích. 

Dnešní utkání můžete, pokud tedy zrovna nevyrážíte fandit do Jihlavy, sledovat na portálech Tipsport nebo hokejka.cz, a to od 17:30.