Tipsport extraliga

Kometa dnes míří do Třince. Oceláři doma nyní 2x prohráli, povede se Brňanům prodloužit tuto sérii?

17. 2. 2019

Mužstvo brněnské Komety se během pěti dnů potřetí pustí do boje o důležité body. Nedělní 45. kolo zavede modrobílé na led třineckých Ocelářů. Třinec poslední dvě domácí utkání prohrál a v tabulce se propadl na čtvrté místo.

Celý článek

Kometa v letošní sezóně ani na počtvrté neporazila Mladou Boleslav. Na jejím ledě získala alespoň bod

14. 2. 2019

Hráči brněnské Komety ve středu zamířili na led Mladé Boleslavi, tento zápas pro obě mužstva znamenal už čtvrtý letošní vzájemný duel, Kometa z těchto zápasů vyválčila první bod. Do brány se poprvé od svého návratu postavil Marek Čiliak.

Celý článek

Kometa Plzni oslavy nijak nepokazila. Po matném výkonu prohrála 2:5

2. 2. 2019

Poslední zápas před reprezentační pauzou se Kometě příliš nevydařil. V Plzni podlehla domácím Indiánům 2:5.

Celý článek

Před reprezentační přestávkou jede Kometa do Plzně. Utká se se svým sousedem v tabulce

1. 2. 2019

Hokejisty brněnské Komety čeká poslední zápas před únorovou reprezentační přestávkou. V pátek večer budou Brňané usilovat v Plzni o prodloužení série vítězných zápasů, která momentálně činí tři utkání.

Celý článek

Kometu čeká další těžký zápas. Na ledě Sparty bude chtít odskočit svému soupeři v boji o elitní šestku

22. 1. 2019

o nedělním utkání s Libercem čeká Kometu další důležitý a těžký souboj. V rámci předehrávky 38. kola zajíždí Brňané na led pražské Sparty, která stejně jako modrobílá družina bojuje o co nejlepší pozice před play-off.

Celý článek

Ve Vítkovicích skóroval z brněnských jen Baranka, Kometa expres se vrátil bez bodů

19. 1. 2019

Přes velkou podporu fanoušků, kteří přijeli s týmem speciálně vypraveným vlakem, se Kometě nepodařilo na severu Moravy bodovat. Domácí Ridera zvítězila 4:1.

Celý článek

Brňané dnes vyrazí z Králova Pole Kometa expresem do Vítkovic

18. 1. 2019

Modrobílý vlak vyrazí dnes na svoji druhou cestu. Po předloňské výpravě do hlavního města na zápas se Spartou v O2 Aréně se dnes vypraví Kometa s celým realizačním týmem a fanoušky do Ostravy na zápas s Vítkovicemi.