Kometa se ve třetím pohárovém zápase bude snažit ukončit gólový půst

Kometu čeká v úterý třetí pohárové utkání, tentokrát s Olomoucí. S ohledem na hygienická opatření a striktní nařízení vlády a ministerstva zdravotnictví, která klub nemůže ovlivnit a musí se jim podřídit, čeká tým i fanoušky několik změn.

  • Foto

    HC Kometa/V.Golda

Změny se týkají rozvržení jednotlivých sektorů, pohybu diváků na stadionu a mají dopad i na samotný prodej vstupenek.

Na utkání 11. srpna, které hraje Kometa s týmem HC Olomouc, organizátoři v souladu s mimořádným opatřením připravili 2 sektory pro diváky. Do každého sektoru bude v prodeji 500 vstupenek na sezení. Jeden sektor je tvořen tribunami A+B, druhý sektor je tvořen tribunami C+D. Pro návštěvníky poslouží vstup pouze z ulice Křídlovická. Na ulici Křídlovická budou turnikety rozděleny pro vstupy návštěvníků do jednotlivých sektorů. V sektorech A+B, C+D jsou k dispozici pouze místa na sezení, která budou obsazena vždy pouze v rámci sudých řad a usazováním každého druhého místa. Místa na stání nebudou obsazována. Pořadatelé děkují všem návštěvníkům, že budou dodržovat místa na sezení uvedená na vstupenkách. Prosí také fanoušky, aby dodržovali dvoumetrové odstupy a neshlukovali se. Na stadionu bude k dispozici systematicky rozmístěná dezinfekce.

V samotném utkání, které Kometa sice stále bere, jako přípravu na extraligu, bude určitě před domácími diváky chtít vstřelit konečně už nějakoiu branku. Dva předchozí zápasy - doma s Pardubicemi a venku s Hradcem Králové, totiž brněnští hokejisté prohráli bez toho, že by sami vstřelili jediný gól.