Kometa vyráží k venkovnímu miniturné. Dnes proti Boleslavi, v úterý v Liberci

Kometa sice neprodloužila doma svoji vítěznou sérii, předvedla však opět velmi dobrý hokej. Teď jí čekají dva venkovní zápasy, v neděli s Mladou Boleslaví, v úterý s libereckými Bílými tygry.

  • Foto

    HC Kometa/Ivo Dostál

Mladoboleslavští jsou na jedenáctém místě a pokud se chtějí dostat do předkola play off, musí bojovat o každý bodík. Kometu tedy nečeká určitě lehký zápas. Pokud Brňané budou bodovat, pojistí si pozici mezi prvními čtyřmi týmy Tipsport extraligy. „Chceme si upevnit pozice pro play-off, abychom mohli začínat doma. Nějak jsme se odrazili, teď máme dva zápasy venku a musíme dál sbírat body. Pro nás bude důležité play-off. Vypadá to dobře, ale když chceme začínat doma, tak musíme pokračovat v dobré hře,“ plánoval útočník Martin Zaťovič.

Kometa se s Bruslaři v probíhající sezóně utkala už třikrát, z toho dvakrát dokázala zvítězit. Celkem Brňané dovolili svému nedělnímu soupeři ve třech duelech pouze třikrát skórovat. 

Nedělní utkání začíná na ledě "Bruslařů" v Mladé Boleslavi v 16 hodin 30 minut a pokud se nechystáte přímo do středočeského města, můžete utkání sledovat na Tipsport TV nebo na Hokejka.cz.  

Zdroj: 
Brňan (NEP)