Osmá Olomouc ztrácí na šesté místo, které zaručuje přímo čtvrtfinále Play off, jediný bod. Určitě má tedy o motivaci postaráno, stejně jako Kometa, která se ještě popere o čtvrtou příčku. Ta by Brněnskému týmu zajistila výhodu domácího prostředí v prvním čtvrtfinále. Na Hané se tedy dnes dá očekávat boj se vším všudy.

Kometa se letos s Olomoucí potkala již třikrát a bodová bilance hraje pro hokejisty z pod Špilberku. V domácích duelech modrobílí svému soupeři ani jednou nedovolili skórovat, to v dosud jediném utkání na Hané Kometa ve druhé třetině dotáhla dvoubrankovou ztrátu a kohouti nakonec zlomili zápas na svou stranu až v prodloužení.

Duel na olomouckém zimním stadionu startuje dnes v 17:20. Pokud nebudete cestovat s Kometou do Olomouce, můžete sledovat přímý přenos na TipsportTV nebo Hokejkatv.