V první třetině se trefil pouze brněnský Martin Erat v přesilové hře. Začátek druhého dějství pak pro Kometu začal naprosto parádně. Po půlminutě ujela dvojice Hruška – Erat a druhý jmenovaný prostřelil Martina Hamerlíka v bráně ocelářů – 2:0. Vzápětí hráli přesilovou hru Třinečtí, ovšem hodně tragicky! Během vlastního oslabení Brňané zvýšili na 3:0 Leošem Čermákem a vzápětí už na 4:0 Martinem Nečasem.

Za domácí pak  ještě ve druhém dějství sice snížili Polanský a v přesilovce pak Roman Vlach. V poslední třetině už sk´´orovali jen hosté. Dvě a půl minuty před koncem pečetil výhru Brna Jakub Krejčík. Kometa tedy zvítězila i po osmé v řadě, tentokrát 5:2 v Třinci a poskočila tak na čtvrtou příčku v tabulce právě před svého nedělního soupeře. Další zápas čeká Brno v úterý, kdy jede do Zlína. Na ledě Beranů začíná zápas v 17:30.