Letní scéna Divadla Bolka Polívky se představí v amfiteátru Mikulov, zve na pětici skvělých komedií

  • Foto

    Divadlo Bolka Polívky

Letní scéna Divadla Bolka Polívky se představí v amfiteátru Mikulov v příštím týdnu, a to od 5. do 9. července. 7. ročník diváky pobaví pěticí zdařilých komedií z repertoáru Divadla Bolka Polívky a jeho spřátelených souborů. Zpravodajský portál BRŇAN o tom informoval tiskový mluvčí Michal Adamík.

Anna a Bolek Polívkovi 5. července rozehrají na jevišti v amfiteátru Mikulov komedii s autobiografickými prvky nazvanou DNA. Divadelní zpracování generačního střetu otce a dcery je plné gagů, klaunských a divadelních výstupů, efektů, typické improvizace i charakteristického humoru Bolka Polívky, který půvabně osvěžuje jeho dcera Anna.

Čí je to milenka? Právě tuhle palčivou otázku budou 6. července řešit aktéři komedie Příbuzné si nevybíráme v podání Svatopluka Skopala, Martina Zahálky, Václava Vydry či Jana Čenského. Rodinný večírek totiž okoření příchod mladé sekretářky, která rozmařilým vyprávěním vyvolá u mužů paniku a podezření u jejich manželek.

Následující večer 7. července je na programu Sex pro pokročilé. Kanadská komedie o tom, jak získat návod k oživení dlouholetého manželství, se s úspěchem hraje po celém světě. V hlavních rolích manželského páru, který se pokouší znovu zažehnout jiskru vášně v pětadvacetiletém manželství, excelují Karel Roden a Jana Krausová.

Nestárnoucí komedii Brouk v hlavě do Mikulova 8. července přiveze divadlo Studio DVA divadlo. V rozpustilé frašce o domnělé nevěře v hotelu U Galantní kočičky se představí Filip Blažek, Jitka Schneiderová, Roman Štabrňák a další.

Čtyři herecké a pěvecké duety 9. července na jevišti ve hře Duety s chutí a šarmem vystřihnou Monika Absolonová a Filip Blažek. Vstupenky je možné zakoupit online na webu https://letniscena.divadlobolkapolivky.cz nebo v TIC Mikulov na mikulovském náměstí.

Fotogalerie: