MP Brno

Muž, který údajně vyskočil na dvě auta, tvrdil strážníkům, že dvakrát zakopl

23. 4. 2019

Sedmnáctiletý mladík se o víkendu přesvědčil, že ani v nočních hodinách nemusí uniknout pozornosti svého okolí. Na dvou automobilech parkujících v Černých Polích prý v sobotu nad ránem zanechal stopy po svém průchodu.

Celý článek

K ženě ve špatném zdravotním stavu se strážníci dostali oknem

20. 4. 2019

Volání o pomoc se rozléhalo v pátek v pět hodin ráno chodbami domu v Hybešově ulici. Hlídka městské policie už během pěti minut stála za dveřmi bytu, z něhož slyšela naříkání a prosby o záchranu.

Celý článek

Případy MP - Muž se zamkl na toaletě polikliniky, strážníkům sprostě nadával

19. 4. 2019

Muž se zamkl na toaletě polikliniky, strážníkům sprostě nadával. Dívka šplhala v noci po hradbách, skončila v péči lékařů.

Celý článek

Akademie seniory učí, jak nebýt obětí

16. 4. 2019

Atmoaféra jako při promoci, gratulace a květiny, přání, aby nabyté informace studentům posloužily v dalším životě. Jen místo talárů uniformy, místo univerzitní auly Sněmovní sál a také poněkud vyšší věk studentů.

Celý článek

Případy MP - "Strážníci volali sanitku záchytu pro prochladlou ženu i osmnáctiletého mladíka"

16. 4. 2019

Strážníci volali sanitku záchytu pro prochladlou ženu i osmnáctiletého mladíka, další hlídka předala zdravotníkům zesláblou seniorku.

Celý článek

Několik pytlů s medvědím česnekem prý chtěla žena pro osobní spotřebu. Je podezřelá z porušení zákona

5. 4. 2019

Do Černovického hájku míří v posledních dnech lidé kvůli návštěvě přírodní rezervace, ale také pro medvědí česnek. Sběr jakýchkoliv rostlin je v přírodní rezervaci zakázaný, do lužního lesa tak vyjíždějí mnohem častěji také hlídky městské policie...

Celý článek

Velikonoční úklid brněnských strážníků: prohlédnou dětská hřiště a odstraní skládky

2. 4. 2019

Novou podobu dává v letošním roce brněnská městská policie své zavedené akci Jehla, při níž strážníci sbírají odhozené injekční stříkačky. Společně s hledači kovů zkontrolují i vybrané dětské herní plochy. 

Celý článek

Stránky