Smolný domácí zápas. Jinak se to snad nedá shrnout. V pátečním utkání Kometa Brno s Hradeckým Mountfieldem třikrát prohrávala. Dva góly Hradce musel potvrdit videorozhodčí, zvlášť u třetí trefy se to domácím divákům hodně nelíbilo. Podle nich předcházel brance nedovolený atak hradeckého útočníka na domácího gólmana.  Dvakrát se brněnským podařilo téměř hned vyrovnat. Před koncem třetí třetiny, ve vlastním oslabení jel Martin Nečas trestné střílení po předchozím faulu na svou osobu. Nedal! Za několik  sekund pak byl opět v jasné pozici hodně na hranici pravidel atakován Martin Zaťovič, to už si však rozhodčí nedovolil odpískat trestné střílení. A tak musel přijít na řadu třetí a nejmladší Martin. Čerstvě devatenáctiletý Martin Nečas devět sekund před závěrečnou sirénou, v čase, kdy byl místo Marka Langhamera na ledě šestý hráč Komety, srovnal na 3:3.

Zápas tedy dospěl do prodloužení. V něm si oba týmy vytvořili několik šancí, minutu a půl před koncem extratime neudržel brněnský gólman puk pod betony a dojíždějící obránce Hradce Gregorc jej doklepl do brány.

Kometa zůstává ndále na třetí příčce, Hradec jí odskočil na rodzíl dvou bodů. V neděli cestuje Kometa k zápasu 42. kola do Mladé Boleslavi.