Herně to mladým brňanům vyšlo, týmy Vysočina Gladiators i Ústí nad Labem Blades Sígři potrápili, v útoku a především skvělou hrou v obraně možná i překvapili . Jen sil je to stálo tolik, že v posledním  zápasu s Prague Black Panthers viditelně chyběly, což se projevilo na prohře 6:39.

Předvedená hra zejména v první půli turnaje, vydrží-li hráčům SIGRS, však dává velké šance do posledního turnaje v Plzni, který Sígři absolvují příští neděli a kde se potkají s týmem Trutnova, Příbrami a domácími Plzeňáky.

A závěrem už jen chybějící výsledky z prvních dvou klání : s Gladiators těsná prohra 6:12, s Blades byl konečný výsledek 19:26 po poločasovém vedení Sígrů, což je jistě trochu mrzí. Stejně důležité jako výsledky je i to, že se nikdo nezranil a všichni se tak mohou připravovat na plzeňské vyvrcholení letošní trochu podivné sezóny.