GP Brno

Brno dá letos na GP 15 milionů, Vokřál neúspěšně navrhoval 20

9. 4. 2019

Brno dá na letošní ročník motocyklové Grand Prix 15 milionů korun místo tradičních deseti. Schválili to dnes zastupitelé.

Celý článek

Končí prodej nejvýhodnějších vstupenek na MotoGP

29. 1. 2019

 Už jen posledních pár dní mají fanoušci MotoGP na to, aby si pořídili vstupenky na letošní Grand Prix České republiky za nejlepší ceny. Nejvýhodnější nabídka platí jen do konce ledna.

Celý článek

Závodníky Kornfeila a Abrahama přijal primátor s hejtmanem

7. 8. 2018

Dva české jezdce, kteří pravidelně reprezentují republiku na Mistrovství světa silničních motocyklů, přijali v pondělí na Nové radnici primátor Petr Vokřál spolu s hejtmanem Jihomoravského kraje Bohumilem Šimkem. 

Celý článek

Abraham i po nevydařeném tréninku pomýšlí v Brně na bod

4. 8. 2018

Až na předposledním pětadvacátém místě skončil v tréninku třídy MotoGP před nedělním závode mistrovství světa silničních motocyklů v Brně český jezdec Karel Abraham.

Celý článek

Ježek bude chtít získat v Brně body. Zatím má jen dva a kdyby na domácím okruhu nebodoval, byl by zklamaný

7. 6. 2018

Ondřej Ježek touží prolomit dosavadní smolnou sérii v mistrovství světa superbiků na domácí trati na Masarykově okruhu v Brně. Ježek zatím získal ve dvanácti jízdách seriálu pouhé dva body, což jej řadí na poslední 24. místo průběžného pořadí....

Celý článek

Brno poskytne na letošní motocyklovou Grand Prix stejnou částku, jako loni - deset milionů

16. 5. 2018

Brno poskytne na letošní ročník Grand Prix České republiky silničních motocyklů deset milionů korun stejně jako v předchozích letech. Schválili to v úterý zastupitelé.

Celý článek

Na Brněnském výstavišti byl zahájen Motosalon. Primátor přijel v sajdkáře

9. 3. 2018

Ve čtvrtek byl na Brněnském výstavišti zahájen mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a motocyklového oblečení Motosalon.

Celý článek

Stránky