Moto GP

Brno dá navíc 2,5 milionu na letošní ročník Grand Prix

18. 6. 2019

Brno dá na letošní ročník Grand Prix silčních motocyklů navíc 2,5 milionu korun. Schválili to dnes zastupitelé. Brno už dříve vyčlenilo 15 milionů korun. O dvouapůl milionovém navýšení bude jednat také Jihomoravský Kraj.

Celý článek

Navýšení příspěvku státu na brněnskou GP vítají primátorka i hejtman

11. 6. 2019

Po mnoha jednáních Vláda ČR znovu otevřela téma dofinancování zalistovacího poplatku na Grand Prix ČR. V letošním roce nakonec přidá vláda ze státního rozpočtu prostřednictvímdotace z ministerstva pro místní rozvoj částku 55 milionů korun.

Celý článek

Motocyklová GP České republiky podle hejtmana zřejmě skončí

1. 5. 2019

Závody mistrovství světa silničních motocyklů v České republice zřejmě skončí. Letošní ročník Grand Prix se ještě v Brně pojede, ale v dalších letech to bez dlouhodobého finančního přispění státu zřejmě nebude možné.

Celý článek

Stát dá na motocyklovou GP 39 milionů místo požadovaných 65

30. 4. 2019

Stát dá na letošní ročník motocyklové Grand Prix České republiky v Brně 39 milionů korun místo požadovaných 65 milionů. Řekla to primátorka Brna Markéta Vaňková (ODS), po jednání kabinetu to potvrdil i ministr školství Robert Plaga(ANO).

Celý článek

Brno dá letos na GP 15 milionů, Vokřál neúspěšně navrhoval 20

9. 4. 2019

Brno dá na letošní ročník motocyklové Grand Prix 15 milionů korun místo tradičních deseti. Schválili to dnes zastupitelé.

Celý článek

Končí prodej nejvýhodnějších vstupenek na MotoGP

29. 1. 2019

 Už jen posledních pár dní mají fanoušci MotoGP na to, aby si pořídili vstupenky na letošní Grand Prix České republiky za nejlepší ceny. Nejvýhodnější nabídka platí jen do konce ledna.

Celý článek

Město i kraj chtějí snížit ztrátu letošní motocyklové Grand Prix ČR

11. 12. 2018

Na pondělním mimořádném zasedání doporučila Rada města Brna zastupitelstvu schválit finanční příspěvek Spolku pro GP ČR Brno ve formě navýšení vyrovnávací platby za plnění závazku veřejné služby o částku ve výši 4 731296,53CZK.

Celý článek

Stránky