automotodrom

Město i kraj chtějí snížit ztrátu letošní motocyklové Grand Prix ČR

11. 12. 2018

Na pondělním mimořádném zasedání doporučila Rada města Brna zastupitelstvu schválit finanční příspěvek Spolku pro GP ČR Brno ve formě navýšení vyrovnávací platby za plnění závazku veřejné služby o částku ve výši 4 731296,53CZK.

Celý článek

Jakub Kornfeil v Brně proměnil pole position ve třetí místo

5. 8. 2018

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v motocyklové Velké ceně České republiky a počtvrté v kariéře se v mistrovství světa probojoval na stupně vítězů.

Celý článek

Rea si dojel v Brně pro rekordní 60. triumf v MS superbiků. Ježek byl sedmnáctý

10. 6. 2018

První jízdu v závodu mistrovství světa superbiků v Brně vyhrál lídr průběžného pořadí Brit Jonathan Rea na kawasaki a připsal si rekordní 60. vítězství v seriálu.

Celý článek

Ježek bude chtít získat v Brně body. Zatím má jen dva a kdyby na domácím okruhu nebodoval, byl by zklamaný

7. 6. 2018

Ondřej Ježek touží prolomit dosavadní smolnou sérii v mistrovství světa superbiků na domácí trati na Masarykově okruhu v Brně. Ježek zatím získal ve dvanácti jízdách seriálu pouhé dva body, což jej řadí na poslední 24. místo průběžného pořadí....

Celý článek

V Brně budou dva dny testovat hvězdy šampionátu superbiků

24. 4. 2018

Nejlepší jezdci světového šampionátu superbiků budou tuto středu a čtvrtek testovat na Masarykově okruhu v Brně.