Fanoušci motosportu se mohou radovat. Od pondělí se prodávají vstupenky na Grand Prix České republiky 2019 v Brně. Pro nadcházející ročník připravili pořadatelé i zcela nové typy vstupenek T4 PLUS a T4 ULTRA.

Celý článek

Záruba s Makešem prolomili smůlu a potvrdili zisk titulů

11. 9. 2018

Uplynulý víkend udělal definitivní tečku za letošní sezónou Středoevropského Zónového mistrovství a ESET V4 Cupu.

Celý článek

Jakub Kornfeil v Brně proměnil pole position ve třetí místo

5. 8. 2018

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v motocyklové Velké ceně České republiky a počtvrté v kariéře se v mistrovství světa probojoval na stupně vítězů.

Celý článek

Kornfeil v Brně poprvé v kariéře vyhrál kvalifikaci závodu MS. Dnes vyrazí do závodu z pole position

5. 8. 2018

Motocyklista Jakub Kornfeil poprvé v kariéře vyhrál kvalifikaci závodu mistrovství světa a do domácí Velké ceny České republiky ve třídě Moto3 v Brně odstartuje z pole position.

Celý článek

Abraham i po nevydařeném tréninku pomýšlí v Brně na bod

4. 8. 2018

Až na předposledním pětadvacátém místě skončil v tréninku třídy MotoGP před nedělním závode mistrovství světa silničních motocyklů v Brně český jezdec Karel Abraham.

Celý článek

Brno ožije svátkem motorkářů. Začíná MotoGP

2. 8. 2018

Brno se tento víkend od 3. do 5. srpna stane centrem fanoušků motocyklového sportu. Na Masarykově okruhu se totiž pojede prestižní závod Grand Prix České republiky. Letos závod potřetí pořádá Spolek pro GP ČR Brno.