Výstava

Fenomén Laterny magiky představí výstava v Brněnském Domě umění

14. 5. 2019

Ve středu 15. května 2019 začne v Domě umění města Brna výstava Laterna magika: Dekonstrukce a aktualizace, jež nabídne současná díla inspirovaná Laternou magikou.

Celý článek

Okouzlení Afrikou. To je název nové výstavy v Pavilonu Anthropos Moravského zemského muzea

1. 5. 2019

Výstava, nad kterou převzal záštitu předseda ˇUstavního soudu Pavel Rychetský, byla v úterý slavnostně zahájena vernisáží.

Celý článek

Na nové výstavě Haló si vyzkoušíte různé způsoby, jak doručit zprávu

3. 4. 2019

K pravidelné nabídce zábavního vědeckého parku VIDA! patří dočasné výstavy na galerii. Aktuální má název „Haló“ a díky desítce interaktivních exponátů tu návštěvníci prožijí dobrodružství komunikace na menší i vzdálenosti.

Celý článek

V Masarykově onkologickém ústavu se opět uskuteční prodejní výstava prací pacientů

29. 3. 2019

Ve středu 3. dubna se uskuteční ve výtvarné dílně Masarykova pavilon MOÚ prodejní výstava výtvarných prací ambulantních i hospitalizovaných pacientů. Akce začne v 9 a končit bude v 17 hodin.

Celý článek

Tajemná Indonésie v Paláci šlechtičen

7. 3. 2019

Prohlédněte si obrázky a exponáty ze světa, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje! Výstava potrvá v Paláci šlechtičen do 31.května.

Celý článek

Co se urodilo na poli brněnské architektury, ukáže výstava v Urban centru

15. 2. 2019

Zájemcům o architekturu, urbanismus a obecně vývoj ve městě pod Špilberkem je určena nová výstava v Urban centru na Staré radnici „Sedm podob Brna budoucnosti“. Vstup je zdarma.

Celý článek

Muzeum města Tišnova vás zve na výstavu s mnohoslibným názvem: Milování v přírodě

3. 2. 2019

Pokud by vás někdo nyní zval k milování v přírodě, vzhledem k současnému vývoji počasí byste si to měli dobře rozmyslet. Pokud ovšem ten nebo ta dotyčný/á nemysleli výstavu s tímto názvem v Tišnovském muzeu.

Celý článek

Stránky