Policie

Policejní pronásledování auta s cizinci ukončila až střelba

22. 3. 2019

V úterý večer se v ulicích z centra až na okraj Brna odehrála šílená honička jako z amerického filmu. Několik policejních vozů pronásledovalo a snažilo se zastavit kradené auto, které se naprosto bezohledně řítilo Brnem.

Celý článek

Nakupovali drahá auta a neodváděli daň z přidané hodnoty

8. 3. 2019

Nákup 359 osobních automobilů v hodnotě téměř 200 milionů korun a neodvedená daň z přidané hodnoty převyšující 40 milionů korun – takové výše by mohla dosáhnout bilance nezákonné činnosti skupiny osob z Brněnska.

Celý článek

Muzikant přišel o akordeon za 180.000, policie po nástroji pátrá

12. 2. 2019

Mladému muzikantovi ze Slovinska zloděj v Brně ukradl akordeon za 7000 eur, tedy asi za 180.000 Kč. Policie muže podezřelého z krádeže sice dopadla, ovšem už bez hudebního nástroje. Žádá proto veřejnost o pomoc s jeho nalezením. 

Celý článek

Řidič se neobtěžoval se škrábáním námrazy. Jel s hlavou vystrčenou z okna

22. 1. 2019

 Neprůhledné čelní sklo pro některé řidiče neznamená důvod, proč by neměli jet. Kvůli pár kilometrům se nezodpovědný řidič nezdržoval s odstraněním námrazy. 

Celý článek

Bývalé kasárny v Brně chtějí lidé oživit,část jiných chce policie

20. 1. 2019

V Brně stále zůstávají nevyužité objekty po armádě. Předmětem sporu zůstávají pozemky bývalých Jaselských kasáren, v kasárnách u Lerchovy ulice chtějí lidé vytvořit místo pro setkávání, část bývalých kasáren v Židenicích chce využít policie.

Celý článek

Rakouská a česká policie rozbily gang obchodníků s drogami

4. 1. 2019

Rakouská a česká policie při společné akci rozbily gang obchodníků s drogami, který od roku 2015 prodal omamné látky za zhruba dva miliony eur (51,4 milionu korun). Informovala o tom ve čtvrtek agentura APA.

Celý článek

Chytrá seniorka vyhnala podvodníky

3. 10. 2018

Pachatelé z domu utekli, aniž by stihli cokoliv ukrást.

Celý článek

Stránky