ocenění

Významné ocenění pro Neurologickou kliniku Fakultní nemocnice Brno

30. 5. 2019

Za kolektiv Neurologické kliniky převzal na konferenci European Stroke Organisation diamantové ocenění ESO Angels Awards udělené FN Brno za kvalitu péče poskytované pacientům s akutní cévní mozkovou příhodou. 

Celý článek

Mladí vinaři rozdali ceny, zvítězilo vinařství Na soutoku

23. 5. 2019

Sdružení Mladí vinaři ve středu ve Valticích vyhlásilo výsledky druhého ročníku soutěže "Co chutná mladým". Vítězem se stal Karel Průša z Vinařství Na soutoku v Břeclavi, který získal cenu za nejlepší kolekci vín.

Celý článek

Titul Učitel roku má šest nových nositelů

29. 3. 2019

U příležitosti Dne učitelů město udělilo šestici pedagogů titul Učitel roku 2019. Ocenilo tak jejich mimořádnou činnost a nadstandardní práci. Tituly Učitel roku se letos rozdávaly již po devatenácté.

Celý článek

Album inspirované Brnem v nominaci na cenu Anděl

29. 1. 2019

Brněnská hudební skupina Nevermore & Kosmonaut byla nominována na Cenu Anděl v kategorii Folk a to za album „Bleděmodré město", které je inspirováno městem Brnem.

Celý článek

Oceněný Kiska varoval na brněnské univerzitě před populismem

29. 1. 2019

Slovenský prezident Andrej Kiska převzal velkou zlatou medaili Masarykovy univerzity. Podle rektora Mikuláše Beka přispěl k uchování masarykovské a štefánikovské tradice v české a slovenské politice. 

Celý článek

Brněnský hasič poskytl pomoc motorkáři, je gentlemanem silnic

24. 1. 2019

Brněnský hasič Jiří Oharek dnes získal ocenění Gentleman silnic, loni v červenci poskytl první pomoc těžce zraněnému motorkáři. Hasič, který byl v tu dobu mimo službu, u nehody zastavil a u zraněného řidiče včas rozpoznal tepenné krvácení.

Celý článek

Odborníci ocenili destinační značku #brnotruestory

18. 1. 2019

Na konci roku 2017 navrhlo město Brno novou destinační značku #brnotruestory. Kampaň s touto značkou probíhala v průběhu celého loňského roku v online prostoru i tištěných médiích.

Celý článek

Stránky